To najlepšie pre tých najlepších

Sme tu, aby sme sa celoročne starali o talenty ľadového hokeja. Hráčom poskytujeme kompletný servis, rozvíjame nielen hokejové vlastnosti, ale aj sebavedomie a charakter hráčov. Prinášame individuálny prístup a tiež dlhoročné profesionálne skúsenosti, ktoré sa viažu najmä k zakladateľovi školy Otovi Haščákovi.

Hokejová akadémia POWERPLAYERS je tu pre všetkých hráčov, ktorí sa chcú zdokonaľovať aj nad rámec tréningov v rámci vlastného klubu.
Zameriavame sa na individuálne tréningy, resp. prácu v malých skupinkách, pretože skúsenosti nám hovoria, že práve tento postup prináša tie najlepšie výsledky.

Akadémia je pre hráčov z celého slovenska a má sídlo v Trenčíne. Tréningy prebiehajú prevažne na štadióne Mariána Gáboríka, ale na požiadanie môžeme za hráčmi aj vycestovať. Akadémia je určená pre hráčov od 6 do 18 rokov.

Špecialitou akadémie ja aj tzv. „karta hráča“, ktorú máme ako jediná akadémia a vytvoríme ju každému nášmu hráčovi. Ide o profil, ktorý obsahuje záznamy všetkých Zápasov, Analýzy, Reporty konzultované s profesionálnymi skautami NHL a mnohé iné užitočné informácie. Najhorúcejšou novinkou je spolupráca s jedným s najlepších skill coachov na svete Adamom Nicholasom, ktorý je osobným trénerom takých hráčov ako Patrik Kane, Jonathan Toews, Jack Eichel a mnohí další.

Pár slov o zakladateľovi

Oto Hačšák viedol Hokejovú akadémiu POWERPLAYERS už dva roky v minulosti. Neskôr bola jej činnosť na čas prerušená, aby sa potom opäť mohla vrátiť v plnej sile.

Oto hral hokej aktívne od roku 1983 až do roku 2000. Začínal v Československej federálnej lige a neskôr hral v rôznych kluboch vo Švédsku, Fínsku, Nemecku a v Česku. Počas svojej kariéry sa zúčastnil troch Olympijských hier a troch Majstrovstiev sveta. Aktívnu kariéru ukončil v Dukle Trenčín, kde neskôr pôsobil aj ako generálny manažér.
Známy je aj ako európsky scout talentov pre zámorské NHL kluby. Pracoval pre Boston Bruins, Los Angeles Kings a momentálne pracuje pre organizáciu New York Rangers. Mal zásluhu na tom, že boli draftovaní hráči ako David Krejčí, Phil Kessel, Drew Doughty či Milan Lučič. Skusenosti z tejto oblasti má aj jeho syn Marek, ktorý pracuje ako skaut pre tím New York Islanders.

Najúspešnejší absolventi akadémie

  • Marko Daňo - NHL - Winnipeg Jets
  • Martin Nemčík - ECHL - Wichita Thunder
  • Miro Habšuda - Tipsport Liga - HKM Zvolen
  • Ondrej Krajňák - NCAA - Skidmore College
  • Martin Krajňák - Tipsport Extraliga - HC Dynamo Pardubice
  • Matúš Holenda - Tipsport Liga - Dukla Trenčín
  • Filip Ondruš - Tipsport Liga - MsHK DOXXbet Zilina