Oto Haščák

Oto Haščák

Zameranie: Zakladateľ akadémie a tréner

Oto Hačšák viedol Hokejovú akadémiu POWERPLAYERS už dva roky v minulosti. Neskôr bola jej činnosť na čas prerušená, aby sa potom opäť mohla vrátiť v plnej sile. Oto hral hokej aktívne od roku 1983 až do roku 2000. Začínal v Československej federálnej lige a neskôr hral v rôznych kluboch vo Švédsku, Fínsku, Nemecku a v Česku. Počas svojej kariéry sa zúčastnil troch Olympijských hier a troch Majstrovstiev sveta. Aktívnu kariéru ukončil v Dukle Trenčín, kde neskôr pôsobil aj ako generálny manažér. V súčastnosti pôsobí ako európsky scout talentov pre zámorské NHL kluby. V minulosti pracoval pre Boston Bruins, Los Angeles Kings a momentálne pracuje pre organizáciu New York Rangers. Mal zásluhu na tom, že boli drafovaní hráči ako David Krejčí, Phil Kessel, Drew Doughty či Milan Lučič.

Marek Haščák

Marek Haščák

Zameranie: Hokejový tréner

Marek hral aktívne od roku 2002 až do roku 2012, keď musel zo zdravotných dôvodov ukončiť profesionálnu kariéru. Hrával aj v kanadskej juniorskej lige QMJHL a neskôr pôsobil v rôznych kluboch najvyššej slovenskej, českej a Lotyšsko-bieloruskej extraligy.Pôsobil v reprezentačných výberoch SR. Aktuálne sa naplno venuje hokejovej akadémií. Momentálne takisto pôsobí ako skaut pre NHL tím New York Islanders.

Mgr. Martin Vlnka

Mgr. Martin Vlnka

Zameranie: Kondičný tréner

Martin Vlnka vyštudoval Fakultu telesnej výchovy a športu na UK a Inštitút fyzioterapie, balneologie a liečebnej rehabilitácie Univerzita sv. Cyrila a Metoda. V súčastnosti aktívne spolupracuje s viacerými hráčmi z NHL ako Marián Hossa, Marián Gáborík a Tomáš Kopecký.

Paľo Svrček

Paľo Svrček

Zameranie: Tréner vzpierania

Zameranie tréningu na správne držania tela a vývoj zdravej chrbtice ako aj kompenzácia jednostranného zaťaženia. Rozvoj odrazových schopnosti dolných končatín. Správna technika trhu, nadhodu a drepu. Správne prevedenie cvikov znižuje riziko zranení a tým sa môžu venovať hlavnej činnosti športovca.

Leoš Drmola

Leoš Drmola

Zameranie: Tréner zápasenia

Zápasenie - je kontaktný šport s dlhou históriou, ktorý pomáha získať sebadôveru i fyzicky slabším, je to šport ktorý rozvíja harmonicky celý organizmus, zvyšuje hlavne koordináciu, silu, obratnost.

Branislav Prokop

Branislav Prokop

Zameranie: Fyzioterapeut

Braňo Prokop je diplomovaný fyzioterapeut SZU. Má viac ako 14 ročnú prax v obore. Pracoval aj na špecializovanej klinike pre športovú tramuatológiu - Sport Clinic Bratislava. Je fyzioterapeutom Slovenskej hokejovej reprezentácie už od roku 2004. Zúčastnil sa troch Zimných olympijských hier. Aktívne spolupracuje s viacerými hráčmi z NHL ako sú Marián Hossa, Marián Gáborík a ďalší

Mgr. Katarina Pavličková

Mgr. Katarina Pavličková

Zameranie: Trénerka športovej gymnastiky

Vyštudovala Fakultu telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave , ako diplomovaný tréner športovej gymnastiky. V mladosti aktívne reprezentovala v tomto športovom odvetví. V súčasnosti pracuje ako hlavný tréner a metodik v klube GK Pavlo v Trenčíne, kde vychováva deti a mládež v športovej gymnastike žien a mužov. Pripravuje metodiku gymnastického tréningu pre potreby iných športových odvetví, ako je hokej , futbal, volejbal, atletika a fitness. Od roku 2010 získala I a II. stupeň certifikátu medzinárodnej trénerskej FIG Academy a pracuje tiež ako rozhodca 1 triedy v sportovej gymnastike. Gymnastika- je subor telesnych cvičení ktoreho cielom je všestranný rozvoj ludskeho tela a udržanie zdatnosti a celkovej dobrej výkonnosti.


Mudr. Bohumil Bockay

Zameranie: Ortopéd

Bohumil Bockay má ortopedickú ambulanciu v Trenčíne a pôsobí aj na Pracovno-ortopedickom oddelení v Trenčianskych Tepliciach. Vyštudoval lekársku fakultu UK s odbornou špecializáciou - ortopéd I. a II. stupňa V súčasnosti spolupracuje niekoľkými športovými klubmi Dukla Trenčín , MFK Dubnica a Mládežníckou futbalovou reprezentáciou

Mudr. Ivan Jakubec PhD.

Zameranie: Ortopéd

Primár ortopedického sanatória s.r.o. Martin. Zakladajúci člen československej a slovenskej artroskopickej spoločnosti, zaoberajúci sa problematikou ortopédie a športového traumatizmu