Akadémia prináša hráčom štandardný balík služieb, a takisto aj samostatné služby, ktoré si môžu objednať nielen hráči akadémia, ale aj ostatní. Bežne hráč platí paušál, v ktorom má zahrnuté všetky štandardné služby. Ak však chce, môže si individuálne objednať aj ďalšie doplnkové služby.

Extra služby

Extra služby za príplatok

Mimo paušálu si naši hráči aj ostatní môžu kedykoľvek dokúpiť tieto služby:

Konzulting / poradenstvo – 100 € / hod.

Cena platí pre hráčov, ktorí nie sú žiakmi akadémie a budú chcieť využiť iba poradenstvo. Poradenstvo predstavuje hlavne všeobecný pohľad mentorov akadémie na momentálnu výkonnosť hráča a na jeho kariérnu budúcnosť. Čas a miesto stretnutí určíme po vzájomnej dohode s hráčom alebo rodičmi.

Skupinové tréningy – 15 € / os.

Tréningy sa konajú v prípade, ak sa nazbierajú minimálne 4 hráči a maximálne 10 hráčov. Sú zamerané na rozvoj maximálnej, vytrvalostnej a výbušnej sily, koordinácie, stability, a tiež aeróbnych a anaeróbnych schopností hráča.

Diagnostika trénovanosti – 30 € / hod.

Ide o najmodernejšiu a zároveň nevyhnutnú súčasť riadenia tréningového procesu. Poskytuje nám i hráčovi informácie o jeho aktuálnej pripravenosti. Diagnostiku trénovanosti robíme pomocou najmodernejších zariadení (Fitro Jumper, Fitro Agility, Fitro Tapping, Fitro Dyne a iné).

Komplexná silová a kondičná príprava – 120 € / hod.

Skupinová letná príprava v mesiacoch máj, jún, júl a august. Týždenný cyklus prebieha v 8 až 10 tréningových jednotkách na zimnom štadióne M. Gáboríka v Trenčíne

Rehabilitácie pri úrazoch a poúrazových stavoch – 20 € / vyšetrenie

Rehabilitácie vykonáva skúsený fyzioterapeut Branislav Prokop.

Odborné lekárske konzultácie k zdravotnému stavu pri úrazoch a poúrazových stavoch mimo mesta Trenčín – 20 € / vyšetrenie

Konzultácie poskytuje MUDr. Bočkay.

Odborné lekárske poradenstvo v prípade operácie – cena dohodou

Poradenstvo poskytuje MUDr. Ivan Jakubec, Csc., hráčom je k dispozícii v Privátnom ortopedicko-traumatologickom sanatóriu v Martine.

Doprava mimo Trenčín – 0,40 € / km

Ak sa trener alebo video technik musí dopraviť na tréning alebo zápas mimo mesta Trenčín, bude hráčovi účtovaný jednorazový paušálny poplatok vo výške zodpovedajúcej počtu kilometrov na ceste tam a späť.

Konzultačné hodiny akadémie

Pondelok – Piatok

10:00 až 11:00 a 15:00 až 16:00

Kontakt

+421 (0)915 424 484 - Marek Haščák

+421 (0)915 424 484 - Oto Haščák